طراحی، ساخت، سرویس و خدمات تجهیزات آزمایشگاهی

خدمات آزمایشگاهی کالیبراسیون

 

كاليبراسيون در واقع ايجاد نظامي موثر به منظور كنترل صحت و دقت پارامترهاي مترولوژيكي دستـــگاه هــاي آزمون و وسايل اندازه گيري و كليه تجهيزاتي است كه عملكرد آنها بر كيفيت فرايند تاثير گذار مي باشد كه به منظور اطمينان از تطابق اندازه گيريهاي انجام شده با استانداردهاي جهاني مورد استفاده قرار ميگيرد.

شرکت آرا کاوش پژوه موفق به استقرار استاندارد 17025 ISO/IEC   در آزمایشگاه و دریافت تائیدیه از سازمان ملی تائید صلاحیت ایران برای کالیبراسیون تجهیزاتی از قبیل کروماتوگرافی گازی(GC)،کروماتوگرافی یونی(IC)، تیتراتورهای پتانسیومتری، کارل فیشر، هدایت سنج، انواع محیطهای دمایی، اسپکتروفتومتر PH ،UV-Vis متر، رنسیمت، ترازو و ظروف حجمی، گردیده است. در این آزمایشگاه علاوه بر انجام کالیبراسیون های دقیق و منطبق بر استاندارد های ملی و بین المللی،  از مواد مرجع گواهی شده (CRM) جهت کنترل صحت و تکرار پذیری نتایج استفاده می گردد.
نیروهای متخصص این آزمایشگاه با تجربه بسیار زیاد در زمینه کالیبراسیون تجهیزات و گذراندن دوره های آموزشی مورد نیاز در داخل و خارج از کشور آماده ارائه خدمات کالیبراسیون و همچنین آموزش روشهای کار با تجهیزات آزمایشگاهی می باشند.

جهت مشاهده گواهینامه تایید صلاحیت از بخش فایلهای مرتبط (در انتهای همین صفحه) دانلود نمایید.

 

پرسش های متداول

سوالات متداول در خصوص این خدمت را بخوانید.

فایل های مرتبط

فایل های مرتبط با این خدمت را از این بخش دریافت کنید.

عنوان دریافت
عنوان فایل 1 برای دانلود
گواهینامه ISO/IEC 17025 در زمینه کالیبراسیون

درخواست خدمات

جهت دریافت خدمات و مشاوره با ما تماس بگیرید.